۷ ترکیب رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه باعث ایجاد فضایی کلاسیک شده و زیبایی خاص خود را دارد. اما برای انتخاب این رنگ در آشپزخانه خود سایز آشپزخانه و میزان نور را باید در نظر بگیرید. در این مطلب ۷ ایده برای ترکیب رنگ  سیاه در آشپزخانه از کابینت ها تا کاشی کاری برای شما فراهم کرده ایم.

۱٫کاشی های راه راه سیاه و سفید + صفحه روی کابینت بتنی رنگ

کاشی های متروی ساده با استفاده از ردیف های متناوب افقی سیاه و سفید یک دید جدید ایجاد می کند، تغییر عرض نوار ها باعث می شود که ظاهر پویا تر باشد. لواز استیل آشپزخانه نیز به همراه صفحه کابینت بتنی یک ظاهر شفاف و مدرن ایجاد می کند. (می توانید برای صفحه روی کابینت از بتن صیقل خورده یا سنگ مصنوعی کورین بتنی رنگ استفاده کنید.)

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه ، صفحه روی کابینت سیاه

۲٫ کف سیاه + دیوار های خاکستری گرم

کفپوش چوبی سیاه رنگ و کابینت های سفید با دیواری به رنگ بین خاکستری و بژ گرم شده است که یک جایگزین عالی برای دیوار تماما سفید است. رنگ تاریک کف با  رنگ های روشن تر در دیوار و سقف اتاق را بلندتر نشان می دهد. نور طبیعی اتاق و عسلی ها، به علاوه یک عکس ساحلی به این فضا یک احساس شادابی می بخشد.

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه ، صفحه روی کابینت

۳٫ دیوارهای دو رنگ سیاه  و سفید + صفحه روی کابینت بلوطی رنگ

آیا نمیتوانید بین سیاه و سفید تصمیم بگیرید؟  برای ایجاد یک ظاهر خلاقانه نیمه پایینی دیوار را سیاه کنید و نیمه ی بالا را سفید. در این آشپزخانه یک خط در اطراف اتاق کشیده شده است که  همه چیز در زیر آن – از جمله قسمت پایین کابینت های بالا –  سیاه شده است و همه چیز بالای آن سفید رنگ است.

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه ، صفحه روی کابینت

۴٫صفحه روی کابینت سیاه رنگ + دیوار بین کابینتی شکلاتی

چه کسی می گوید رنگ سیاه و قهوه ای با هم هماهنگ نمی شود؟ برعکس صفحات روی کابینتی سیاه براق با کاشی های شکلاتی براق یک ترکیب قوی ایجاد می کنند. در باقی این آشپزخانه از رنگ سفید استفاده شده که فضا را نورانی می کند و بزرگتر نشان می دهد.

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه ، صفحه روی کابینت

۵٫ کابینت های سیاه +صفحه روی کابینت سفید

کابینت سیاه جفت شده با صفحه روی کابینت سفید، یک ظاهر تمیز، ساده و مدرن را ایجاد می کند. چراغ های آویزان شیک به علاوه جزییات سفید و چوبی  مانند چهارپایه ها این ترکیب را از سادگی بیش از حد حفظ می کند.

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه ، صفحه روی کابینت

۶٫ کابینت های سیاه پایین + کاشی مترو سفید + کف سفید

افزایش حس فضا در یک آشپرخانه کوچک به همراه با استفاده از کابینت های سیاه رنگ در قسمت پایین، جایگزین کابینت های بالا با قفسه های رو باز که بر روی دیوار کاشی مترو سفید و براق نصب شده است. براقیت صفحه روی کابینت و کاشی کاری به حداکثر رساندن نور بسیار کمک کرده اند.

 

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه ، صفحه روی کابینت

۷٫ کابینت سیاه رنگ + رنگ های روشن

گاهی اوقات آنچه را که روی صفحه روی کابینت و قفسه های خود قرار داده اید، به اندازه متریالی که آن ها از آن ساخته شده اند مهم است.  در اینجا، تعداد انگشت شماری از لوازم جانبی به رنگ های روشن در برابر کابینت ها و صفحه کابینت سیاه وجود دارد.

 

رنگ سیاه در دکوراسیون آشپزخانه ، صفحه روی کابینت

 

برای اجرای پروژه های خود با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۳۲۲۲۱۶۲

شرکت کورین کرومات

عرضه و اجرای کورین، کوارتز و دکتون

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*
*